TECRÜBELERİMİZİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUZ

Panorama Homes Network şirketimiz Alanya da 2004 yılında kurulmuştur. 2004 yılından beri Türk ve Birçok Avrupa ülkesi vatandaşlarına, Alanya emlak piyasasında güvenli ve kurumsal bir hizmet vermek için çalışmaktayız.  Ev, Villa ( tüm gayrimenkul )  almak, ya da satmak isteyen tüm müşterilerimize, profesyonel ve deneyimli ekibimizle standartları yüksek kurumsal hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Panorama Homes Network şirketimiz ayrıca konusunda uzman personelle apartman yönetim müşavirliği, ev servisi, havuz bakımı, bahçe bakımı, temizlik ve tamirat tadilat konularında kurumsal hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Neden Panorama Homes Network Şirketimizi tercih etmelisiniz?

Şeffaflık, kaliteli hizmet, yaptırdığın işin arkasında durulmasını, güven, sürprizlerle 

karşılaşmamak istiyorsan DOĞRU YERDESİN.


Toros III Villa

itibaren € 450

Toros III Villamız çok güzel bir Site içerisinde Kargıcak bölgesinde ve yine yeşillikler içerisinde yüksek bir tepede bulunmaktadır

Alanya Cikcilli Apartment

itibaren € 300

Bu harika konforlu dairede harika bir tatil geçirebilirsiniz. Dairemiz Cikcilli lokasyonunda ve her yere yakın bir...

Toros III Apartment

itibaren € 300

Bu dairemiz Kargıcak da sessiz bir lokasyon da bulunmaktır. Dairemizin bulunduğu site kargıcak da bulunan en güzel sitelerden..

Kosifler City Apartment

itibaren € 300

Bu dairemiz Alanya merkezde her yere yakın bir konumda bulunmaktadır. Ayni zamanda güzel bir sitenin içinde yer almaktadır.

Cleopatra Luxury Apartmen

itibaren € 500

Penthouse dairemiz Alanya’nın en güzel lokasyonu olan kleopatra da bulunmaktadır. Dairemizin balkonlarında harika dağ ve ...